زبان آموزان کانون زبان ایران

کتاب دوره های ویژه مکالمه

آشنایی با دوره های مکالمه ویژه در کانون زبان ایران

این دوره با توجه به نیازهای خاص رده سنی میانسالان که اساساً مبتنی بر توانایی شرکت در محاورات در سطح قابل قبول جهت رفع احتیاجات روزمره همچون مسافرت، درک مطلب از طریق رسانه های عمومی، استفاده از کتب، نشریات و منابع خارجی و ... می باشد طراحی گردیده است.

لذا در طی این دوره ایجاد فرصت های مناسب جهت انجام فعالیت های دو نفره و یا گروهی، تمرین مداوم محاوره، استفاده از نوار، فیلم و غیره مورد تأکید فراوان قرار می گیرد.

عمده فعالیت های این دوره بر مبنای تقویت مهارتهای گفتاری و شنیداری آن دسته از علاقه مندان که مایلند زبان انگلیسی را در کلاس های کم جمعیت و محیطی آرام و همگن از نظر گروه سنی و بدون درگیر شدن با مباحث پیچیده گرامری فرا گیرند متمرکز شده است.

 

این دوره شامل 8 سطح آموزشی به قرار زیر می باشد:

 

* BC1 

* BC2

* BC3

* BC4

* BC5

* BC6

* BC7

* BC8

 

طول دوره های مکالمه ویژه

هر یک از سطوح این دوره شامل 20 جلسه آموزشی و 1 جلسه امتحان پایان ترم می باشد. کلاس ها به صورت دو جلسه در هفته در روزهای شنبه / چهارشنبه یا یکشنبه / سه شنبه و یا دوشنبه / پنجشنبه، و بیشتر در ساعات صبح برگزار می گردد. هر جلسه 105 دقیقه بوده و هر ترم حدود 3 ماه به طول می انجامد.

 

مواد آموزشی دوره های مکالمه ویژه

 در این دوره از مجموعه کتاب های Expressways که زبان انگلیسی را با لهجه آمریکایی آموزش می دهد استفاده می شود.

این مجموعه مشتمل بر 4 جلد کتاب زبان آموز همراه با کتاب تمرین و نوار بوده و هر کتاب که دارای 8 درس می باشد و در مدت 2 ترم ارائه می گردد.

 

تعیین سطح متقاضیان دوره های مکالمه ویژه

 این آزمون به صورت مصاحبه و منظور مشخص نمودن سطح توانایی داوطلبان صورت می گیرد.

بدیهی است که با توجه به اینکه شرکت در این دوره مستلزم آشنایی اولیه و کسب حد نصاب دانش زبانی لازم در سطح مبتدی مجموعه کتاب های Expressways می باشد. لذا این کلاس های برای علاقه مندانی که هیچگونه آشنایی قبلی با زبان انگلیسی نداشته و یا صرفاً در سطح آشنایی با الفباء انگلیسی و دانش لغوی بسیار محدود می باشند مناسب نمی باشد.

 

دوره های مکالمه ویژه در کانون زبان ایران شعبه مرودشت:

این دوره ها هم اکنون توسط استاد ذوالقدر ، استاد مظاهری و اینجانب تدریس می گردد.

 

منبع: وب سایت رسمی کانون زبان ایران

 

[ دوشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۸۹ ] [ 22:3 ] [ محمد رجب پور ]
درباره وبلاگ
امکانات وب